ul. Szkolna 4,
32-043 Skała

+48 12 380 10 61
biuro@jurajskakraina.pl

.

kartka boże narodzenieSzanowni Państwo,

W ten szczególny, rodzinny czas Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkim
Chwili wytchnienia, czasu dla siebie, rodziny, bliskich
Wspólnego zatrzymania się przy szopce, choince, wigilijnym stole
Niech gonitwa w poszukiwaniu karpia, prezentów oraz porządki świąteczne
Nie przysłonią nam tego, co w tym czasie najważniejsze 
Bycia po prostu razem.

Prezes, Dyrektor i Pracownicy Biura
Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina

.

Szanowni Państwo,

 

W związku z przerwą świąteczną biuro LGD Jurajska Kraina będzie nieczynne w dniu 24.12,  31.12.2021 oraz 07.01.2022.

Zapraszamy w pozostałe dni.

Ze świątecznym pozdrowieniem,

 

Pracownicy i Dyrekcja Biura

LGD Jurajska Kraina

.

200+.png

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naborami na otwarcie i rozwijanie firmy, na bezpłatne szkolenie online 💻📝
 
 
 
Na szkoleniu omówimy m.in. jak pisać wniosek i biznesplan, jakie przygotować załączniki i wiele innych przydatnych informacji!
Zapisy drogą mailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zapisanie się jest konieczne, ponieważ na otrzymany mail wyślemy link do spotkania.
 
Do zobaczenia!
.

Szanowni Państwo!

W imieniu Zarządu LGD Jurajska Kraina, Prezes Zarządu zwołuje i serdecznie zaprasza wszystkich na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Jurajska Kraina".

Termin: 16 grudnia 2021 r. (czwartek) Początek: godz. 17:00 

Miejsce:  restauracja Ojcowski Zapiecek, ul. Topolowa 5, Skała

W programie m.in. Sprawozdanie merytoryczno-finansowe za 2021 r., aktualizacja LSR, omówienie bieżących spraw stowarzyszenia. Spotkanie odbędzie się przy zachowaniu reżimu sanitarnego. 

Kategoria:
.

ENO_BANER_DP .jpgJednym z naszych produktów lokalnych, podobnie jak rejonu tarnowskiego, są niezliczone winnice i związana z nimi produkcja winogron, win, a także enoturystyka, czyli turystyka winiarska.

Winiarze! Nasi przyjaciele z rejonu tarnowskiego mają dla Was do pobrania bezpłatny katalog dobrych praktyk, pracowany w ramach operacji pn. „Dobre praktyki w zakresie enoturystyki na obszarze ENOTarnowskie”.

W katalogu zawarto przykłady 30 rolników/lokalnych producentów z obszaru ENOTarnowskie działalność których może posłużyć za inspirację dla właścicieli innych drobnych gospodarstw rolnych.

>>  POBIERZ KATALOG  <<
______

Zadanie finansowane jest z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Schemat II Wsparcie funkcjonowania krajowej sieci obszarów wiejskich oraz realizacja działań informacyjno – promocyjnych PROW 2014-2020.

Kategoria:
.

Juromaniaku! Prowadzimy ocenę naszych działań w perspektywie 2014-2020. 

Mamy do ciebie małą prośbę. Zbieramy ankiety od mieszkańców i beneficjentów Jurajskiej Krainy na temat naszej działalności w tym czasie. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ dzięki Twoim odpowiedziom będziemy mogli poprawić nasze funkcjonowanie, usprawnić działania i podsumować mijającą perspektywę. Ankieta zajmie nie więcej, niż 5 minut Twojego czasu.
 
.

Nietoperz na SłodkoCzy nietoperze mogą być słodkie? Dlaczego nie!

Po raz kolejny zapraszamy na konkurs kulinarny organizowany w ramach 4. Festiwalu Nietoperzy pt. "Nietoperz na słodko"! 

W tym roku do udziału zapraszamy 15 drużyn międzypokoleniowych: mama + dziecko, tata + dziecko, a może dziadek lub babcia z wnukiem? Przygotujcie wspólnie słodką potrawę lub wypiek nawiązujący motywem / wyglądem do nietoperza.

Zależy nam, abyście upichcili słodkiego nietoperza wspólnie, dlatego dokumentujcie wspólne tworzenie potrawy zdjęciami, filmikami i pokażcie nam w dniu konkursu, tj. 11 września.

 

 

Zapisów dokonujemy na miejscu poprzez przyniesienie wypieku na nasze stoisko od 12:30 do 14:30 i pobranie swojego numerka. Mamy tylko 15 miejsc, kto pierwszy ten lepszy! Dla wszystkich uczestników mamy upominki, a dla trzech najlepszych nietoperzowych słodkości atrakcyjne nagrody.

Zapoznaj się z regulaminem i do zobaczenia na Festiwalu! >> POBIERZ REGULAMIN <<

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin Konkursu NIETOPERZ NA SŁODKO.doc)Regulamin konkursu121 kB182 Pobieranie

11

lat istnienia

92

zrealizowane operacje

98

zorganizowanych wydarzeń

100%

zadowolenia