ul. T. Kościuszki 64,
32-090 Słomniki

+48 12 380 10 61
biuro@jurajskakraina.pl

Operacje własne - podstawowe informacje

.

1

2

















W ramach operacji własnych, w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przezspołeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020 LGD Jurajska Kraina realizuje 3 operacje:

  • zakup namiotów promocyjnych
  • zakup instrumentów muzycznych
  • zakup strojów ludowych

Każda z operacji została dofinansowana w wysokości 50 000 zł dzięki pomocy z EFRROW. Łączna wartość dofinansowania wynosi zatem 150 000 zł.

Dzięki tej inwestycji realizujemy następujące cele, zgodnie z LSR na lata 2014 - 2020:

  • Promowanie obszaru LSR i produktów lokalnych
  • promowanie i zachowanie lokalnego dziedzictwa historycznego i kulturowego

Namioty promocyjne wpisały się już w krajobraz wszystkich wydarzeń kulturalnych w naszym obszarze działania. Instrumenty muzyczne, wypożyczone przez lokalne ośrodki kultury i orkiestry, uświetniają swą grą rozmaite wydarzenia okolicznościowe. Dzięki nim możliwość nauki gry na instrumentach otrzymały dzieci mniej zamożne z terenu LGD.

Operacja własna pt „Zachowanie dziedzictwa kulturowego poprzez zakup kompletów tradycyjnych strojów ludowych damskich i męskich” mająca na celu wypromowanie i zachowanie lokalnego dziedzictwa historycznego i kulturowego poprzez zakup kompletów damskich i męskich strojów ludowych w terminie do złożenia wniosku o płatność ostateczną

jest w trakcie realizacji.

OSOBY ZAINTERESOWANE WYPOŻYCZENIEM NAMIOTÓW, INSTRUMENTÓW, ORAZ STROJÓW
PROSIMY O KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie 3 operacje własne sfinansowano ze środków środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przezspołeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020.

Projekt został zrealizowany za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 

Galeria - namioty promocyjne

 

Galeria - instrumenty muzyczne

 

Kategoria: