ul. T. Kościuszki 64,
32-090 Słomniki

+48 12 380 10 61
biuro@jurajskakraina.pl

Aktywizacja 2014-2020

Szanowni Państwo, w dniu 31.10 biuro LGD będzie pracować w teybie zdalnym - praca w terenie poza biurem.

Uprzejmie informujemy, iż w tym czasie wszelkie niezbędne informacje uzyskają Państwo:

telefonicznie pod numerem 12 380 10 61 oraz mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Przepraszamy za zaistniałą niedogodność.

Po raz kolejny zapraszamy na wyjątkowy wrześniowy weekend do Doliny Prądnika, gdzie 4 lokalizacje: Zamek w Pieskowej Skale, Pstrąg Ojcowski, Pustelnia bł. Salomei w Grodzisku i Kościółek na Wodzie w Ojcowie, podobnie jak 47 innych lokalizacji na Jurze, otwierają się dla Was! 

wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Na spektakl teatralno - taneczny w Pieskowej Skale oraz na degustację komentowaną w Pstrągu ojcowskim obowiązują zapisy. Kliknij w baner poniżej i poznaj cały program Juromanii na Jurze.

Nasze wydarzenia na facebooku: 

 

Organizatorem Juromanii w Dolinie Prądnika jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Dzialania Jurajska Kraina.

Kwota dofinansowania: 95 000 zł z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

750x200.png

 

FN6-logo.png

Jak co roku Festiwal Nietoperzy obfituje w atrakcje.
Nie zwlekaj i wybierz atrakcje dla siebie i swojej rodziny!

Zapisy pod wskazanymi adresami mailowymi. Przypominamy także o międzypokoleniowych konkursach, szczególnie o tym organizowanym przez nas CIASTO NIETOPERZOWE. Będzie pysznie! Pobierz grafikę lub pdf:

Załączniki:
Pobierz plik (FN6-ulotka-krzywe.pdf)FN6-ulotka-krzywe.pdf3054 kB345 Pobieranie

FN6 tło wydarzenieFBKolejna edycja Festiwalu Nietoperzy zbliża się wielkimi krokami! Weekend 8-9 września upłynie nam pod znakiem Nietoperza.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursów międzypokoleniowych, szczególnie konkursu "CIASTO NIETOPERZOWE", który po raz kolejny organizujemy! LGD Jurajska Kraina jest także fundatorem nagród w tym niezwykłym konkursie. Więcej informacji o programie Festiwalu  podamy w najbliższych dniach. Do zobaczenia! 🦇