ul. T. Kościuszki 64,
32-090 Słomniki

+48 12 380 10 61
biuro@jurajskakraina.pl

Ważne konsultacje społeczne dot. aktualizacji LSR - ANKIETA ONLINE

.

2019konsultacjelsr

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina zaprasza wszystkich mieszkańców, radnych, sołtysów, samorządowców, lokalnych liderów, przedsiębiorców, rolników i organizacje pozarządowe (stowarzyszenia OSP, kluby sportowe, koła gospodyń wiejskich) do konsultacji społecznych i zgłaszania uwag w związku z aktualizacją Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) w zakresie mającym na celu ujednolicenie budżetu i planu działania LSR.

Do wyboru różne formy konsultacji, w tym krótka ANKIETA ONLINE.
Kliknij i wypełnij!

 Prezentowana zmiana podyktowana jest przekazaniem informacji z Samorządu Województwa Małopolskiego w sprawie zmian dotyczących Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW 2014-2020), w ramach których planuje się zwiększenie budżetu działania LEADER.

POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ LSR

Główna zmiana dotyczy Planu działania wskazującego harmonogram osiągnięcia poszczególnych wskaźników produktu oraz podwyższenie środków przewidzianych na realizację Przedsięwzięcia nr 2.1.1 Infrastruktura społeczna,  turystyczna, rekreacyjna i przestrzeń publiczna w Jurajskiej Krainie oraz operacji polegających na utworzeniu nowego przedsiębiorstwa.

Dodatkowo w ramach aktualizacji LSR zaplanowano:

  1. Przewalutowanie kwot na realizacje LSR wskazanych w Planie Działania wyrażonych w złotówkach przy zastosowaniu indykatywnego kursu euro tj. 1 euro = 4 PLN
  2. Uaktualnienie planu działania w związku z powyższymi propozycjami
  3. Uaktualnienie zapisów dotyczących zapisów rozdziału XI Monitoring i ewaluacja
  4. Uaktualnienia planu komunikacji.

Wobec powyższego zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie swoich uwag na „Formularzu uwag do aktualizacji LSR” w terminie do dnia 16 czerwca 2021 r. do godziny 15.00 do biura LGD Jurajska Kraina, ul. Szkolna 4, 32-043 Skała lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (w tytule prosimy wpisać: KONSULTACJE LSR).

Ponadto zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety online (link powyżej) oraz osobistej konsultacji w naszym biurze w następujących terminach:

Wtorek 8 czerwca w godzinach: 14:00 -16:00
Czwartek 10 czerwca w godzinach: 14:00 - 16:00
Wtorek 15 czerwca w godzinach: 14:00 -17:00

Dziękujemy za zaangażowanie!

Załączniki:
Pobierz plik (formularz uwag do aktualizacji LSR.docx)formularz uwag do aktualizacji LSR.docx86 kB311 Pobieranie
Kategoria: