jurajska kraina telefon +48 12 380 10 61
mapa strony MAPA STRONY

Instytucje

instytucje_arimr instytucje_malsiec instytucje_minrol logo_gw logo_unia logo_fapa_ok

Newsletter

Bądź na bieżąco:
Liczba odwiedzin:

Darmowy licznik odwiedzin

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12.01.2017r.

Zapraszamy na Opłatek Gminny do Szklar

29.11.2016r.

Wójt Gminy Jerzmanowice Przeginia serdecznie zaprasza 9 grudnia na Opłatek Gminny do Szklar (plac przy Kościele). Godzina 17.00 – Msza Święta w Kościele Parafialnym pw. Maksymiliana Kolbe w Szklarach. Godzina 18.30 – rozpoczęcie spotkania opłatkowego. Szczegóły na plakacie.

Zapraszamy na obchody Narodowego Święta Niepodległości w Gminach Jurajskiej Krainy

27.10.2016r.

Liga Jurajska – relacja

30.09.2016r.

W środę 28 września na Orliku oraz sali gimnastycznej w Sułoszowej rozegraliśmy czwarty turniej  oraz półfinały siatkówki dziewcząt w cyklu Jurajskiej Ligi Gimnazjalistów. Jak zwykle pogoda zamówiona do rozegrania Turnieju, obecność wszystkich stuprocentowa, nic tylko grać. Zawodnicy poszczególnych drużyn również podeszli do rozgrywek bardzo ambitnie i pokazali, iż umiejętności piłkarskie nie są im obce. WIĘCEJ

Noc Muzeum na Zamku w Pieskowej Skale – relacja

02.09.2016r.

26 sierpnia 2016 r. w piątkowy wieczór oraz noc odbywała się po raz trzeci Noc Muzeum na Zamku w Pieskowej Skale. Noce w muzeum to cenna inicjatywa sprzyjająca zacieśnieniu więzów lokalnej społeczności z Zamkiem w Pieskowej Skale, jak również pozwalająca na pozyskanie nowej grupy jego miłośników.

WIĘCEJ

Dożynki we Władysławie Gmina Iwanowice – relacja

02.09.2016r.

W dniu 21 sierpnia 2016 r. w niedzielę odbyły się Dożynki gminne we Władysławie Gmina Iwanowice, piękne i ważne święto podkreślające znaczenie pracy rolników i polskiej wsi dla całego społeczeństwa. Jednym z współfinansujących imprezę była Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina.

WIĘCEJ

Dożynki Gminy Słomniki w Waganowicach – relacja

02.09.2016r.

W niedzielę 21 sierpnia 2016 r. odbyły się dożynki gminne Gminy Słomniki w Waganowicach. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Gminy Słomniki, a zwłaszcza tegorocznych gospodarzy dożynek: Sołectwo oraz OSP w Waganowicach, święto chleba na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

WIĘCEJ

Dożynki gminy Jerzmanowice-Przeginia w Przegini – relacja

02.09.2016r.

14 sierpnia 2016 r. w niedzielę w Przegini odbywały się Dożynki Gminne Gminy Jerzmanowice-Przeginia. Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina serdecznie dziękuje za zaproszenie na to wspaniałe święto i otrzymany chleb dożynkowy. Uroczystość rozpoczęła się od uformowania korowodu dożynkowego na placu przy nowej remizie OSP w Przegini

WIĘCEJ

Święto Czekolady w Słomnikach – relacja

02.09.2016r.

27 sierpnia 2016 r. w sobotę na placu targowym w Słomnikach odbył się wspaniały piknik rodzinny Święto Czekolady z mnóstwem atrakcji. Impreza była współfinansowana przez nasze Stowarzyszenie LGD Jurajska Kraina, Centrum Kultury w Słomnikach, jak również sponsorów prywatnych Fundację  Wawel, firmy Intersnack  oraz Amplus.

WIĘCEJ

Noc w Muzeum Zamek Pieskowa Skała

19.08.2016r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na nocne zwiedzanie Zamku Pieskowa Skała w dniu 26 sierpnia 2016 roku. Już od godziny 19:00 będzie możliwość zwiedzania ciekawych ekspozycji zamkowych, towarzyszyć temu będą pokazy taneczne oraz dobra muzyka. Będzie to również okazja do spotkania z pracownikami Biura LGD Jurajska Kraina. Podczas imprezy będą udzielane informacje związane z planowanymi naborami. Spotkanie jest realizowane w ramach działań promocyjno-informacyjnych.

Plakat promujący wydarzenie

Instytucje

instytucje_arimr instytucje_malsiec instytucje_minrol logo_gw logo_unia logo_fapa_ok

Newsletter

Bądź na bieżąco:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress