jurajska kraina telefon +48 12 380 10 61
mapa strony MAPA STRONY

Instytucje

instytucje_arimr instytucje_malsiec instytucje_minrol logo_gw logo_unia logo_fapa_ok

Newsletter

Bądź na bieżąco:
Liczba odwiedzin:

Darmowy licznik odwiedzin

Zapytanie ofertowe – przeprowadzenie audytu zewnętrznego

11.04.2017r.

Małopolska Sieć LGD  przedstawia   zapytanie ofertowe w sprawie przeprowadzenia audytu zewnętrznego w zakresie Działalności finansowej i statutowej Małopolskiej Sieci LGD za okresy sprawozdawcze od 01.01.2012 r. do 31.12.2016 r.

Zapytanie ofertoweotwórz

 

Zapytanie ofertowe dotyczące opracowania i druku ulotek i broszury – rozstrzygnięte

15.12.2016r

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina informuje, iż zostało rozstrzygnięte zapytanie ofertowe z dnia 30 listopada 2016 r. dot.opracowanie i druk ulotek informacyjnych oraz broszury dla LGD Jurajska Kraina. W wyniku zapytania wpłynęło 15 ofert. Na podstawie przeprowadzonej procedury w trybie zapytania ofertowego za najkorzystniejszą uznana została oferta złożona przez firmę Design 4 Business, Tomasz Świętorzecki, Olszanka 1A, 16-060 Zabłudów. Przedstawiana oferta spełniała wszystkie wymagania stawiane przez zamawiającego.

Zapytanie ofertowe – wydruk ulotek informacyjnych i broszury

30.11.2016r.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina zwraca się do Państwa o przedstawienie oferty cenowej na opracowanie i druk ulotek informacyjnych oraz broszury.

Zapytanie ofertowe – otwórz

Formularz Oferty cenowej – otwórz

ZAPYTANIE OFERTOWE DOT. WYJAZDU SZKOLENIOWEGO – ROZSTRZYGNIĘTE

11.10.2016r.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina informuje, iż zostało rozstrzygnięte zapytanie ofertowe z dnia 30 września 2016 r. dot. Wyjazdu szkoleniowego dla LGD Jurajska Kraina. W wyniku zapytania wpłynęło 5 ofert. Na podstawie przeprowadzonej procedury w trybie zapytania ofertowego za najkorzystniejszą uznana została oferta złożona przez firmę Agencję Turystyczną „Atir” SC ul. Długa 45, 31-147 Kraków. Przedstawiana oferta spełniała wszystkie wymagania stawiane przez zamawiającego.

ZAPYTANIE OFERTOWE NA ZAKUP POLARÓW I KOSZULEK – ROZSTRZYGNIĘTE

11.10.2016r.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina informuje, iż zostało rozstrzygnięte zapytanie ofertowe z dnia 30 września 2016 r. dot. Zakupu Polarów i koszulek polo z nadrukiem dla LGD Jurajska Kraina. W wyniku zapytania wpłynęło 12 ofert. Na podstawie przeprowadzonej procedury w trybie zapytania ofertowego za najkorzystniejszą uznana została oferta złożona przez firmę Studio Siedem Biedrzycki Spółka Jawna ul. Kasztanowa 26, 32-040 Rzeszotary / k. Krakowa. Przedstawiana oferta spełniała wszystkie wymagania stawiane przez zamawiającego.

ZAPYTANIE OFERTOWE NA ZAKUP DŁUGOPISÓW – ROZSTRZYGNIĘTE

11.10.2016r.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina informuje, iż zostało rozstrzygnięte zapytanie ofertowe z dnia 29 września 2016 r. dot. Zakupu długopisów Bonito dla LGD Jurajska Kraina. W wyniku zapytania wpłynęły 22 oferty. Na podstawie przeprowadzonej procedury w trybie zapytania ofertowego za najkorzystniejszą uznana została oferta złożona przez firmę Studio Siedem Biedrzycki Spółka Jawna ul. Kasztanowa 26, 32-040 Rzeszotary / k. Krakowa. Przedstawiana oferta spełniała wszystkie wymagania stawiane przez zamawiającego.

Zapytanie ofertowe – wyjazd studyjny

30.09.2016r.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina zaprasza do złożenia oferty, na wykonanie usługi polegajacej na organizacji wyjazdu szkoleniowego. Preferowane miejsca: Rejon Beskid. Szczegóły z załączniku poniżej.

Zapytanie ofertowe otwórz

Zapytanie ofertowe – polary i koszulki polo

30.09.2016r.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina (Skała, ul. Szkolna 4) zwraca się do Państwa o przedstawienie oferty cenowej na bluzy polarowe i koszulki polo w ilości po 50 szt. Szczegóły z załączniku poniżej.

Zapytanie ofertowe- otwórz

Zapytanie ofertowe – długopisy

29.09.2016r.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina (Skała, ul. Szkolna 4) zwraca się do Państwa o przedstawienie oferty cenowej na aluminiowy długopis Bonito z metalową skuwką. Wyposażony w niebieski wkład. Szczegóły z załączniku poniżej.

Zapytanie ofertowe- otwórz

Informacja o wyniku przeprowadzonej procedury Zapytania ofertowego na zakup oraz dostawę artykułów i urządzeń biurowych

20.07.2016r.

Informujemy, iż w wyniku przeprowadzenia procedury zamówienia na zakup artykułów oraz urządzeń biurowych dla stowarzyszenia LGD Jurajska Kraina, opartej o Zapytanie ofertowe z dnia 11 lipca 2016 r., wybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Lobos Spółka z o.o., Al. Pokoju IA, 31-548 Kraków, która w największym stopniu spełnia wymagania określone w zapytaniu ofertowym.

Instytucje

instytucje_arimr instytucje_malsiec instytucje_minrol logo_gw logo_unia logo_fapa_ok

Newsletter

Bądź na bieżąco:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress