jurajska kraina telefon +48 12 380 10 61
mapa strony MAPA STRONY

Instytucje

instytucje_arimr instytucje_malsiec instytucje_minrol logo_gw logo_unia logo_fapa_ok

Newsletter

Bądź na bieżąco:
Liczba odwiedzin:

Darmowy licznik odwiedzin

Plan Ferii zimowych w naszych Gminach

25.01.2017r.

V Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o puchar Wójta Gminy w Gminie Jerzmanowice Przeginia

12.01.2017r.

26 stycznia 2017 roku odbędą się już po raz piąty zmagania w narciarstwie alpejskim i snowboardzie o puchar Wójta Gminy Jerzmanowice-Przeginia. Mistrzostwa odbędą się w kompleksie narciarskim Spytkowice. Regulamin mistrzostw dostępny jest w załączniku.

Plakat promujący wydarzenie – otwórz

Regulamin – otwórz

Wakacje z Centrum Kultury w Skale

11.07.2016r.

Centrum Kultury w Skale serdecznie zaprasza dzieci młodzież i dorosłych do skorzystania z wakacyjnych propozycji. Dom Kultury zaprasza na wycieczki i wyjazdy, Hala Sportowa przygotowała wakacyjną promocję na zajęcia fitness. Dla czytelników biblioteki przygotowano konkurs zaczytani w wakacje. Szczegóły na plakatach!

WIĘCEJ

JURAJSKIE EURO 2016

10.06.2016r.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Jurajska Kraina” oraz Samorządy: Iwanowic, Jerzmanowic-Przeginii, Skały, Słomnik oraz Sułoszowej zorganizowały Turniej Piłki Nożnej  uczniów Szkół Podstawowych (roczniki 2005 i młodszych) pn.: „JURAJSKIE EURO 2016”.

WIĘCEJ

Jurajska Liga Gimnazjalistów rozpoczęta

04.05.2016r.

W dniu 29 kwietnia rozpoczęliśmy cykl turniejów w ramach Jurajskiej Ligi Gimnazjalistów. Rozgrywki piłki nożnej to już drugi sezon naszej zabawy, jednak w tym roku MLF w Skale jako organizator przy współpracy z LGD Jurajska Kraina zaproponowała nowość, turniej siatkówki dla dziewcząt.

WIĘCEJ

Gminne Zawody Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Iwanowice w Poskwitowie Starym

19.04.2016r.

Świetlica Wiejska w Poskwitowie Starym serdecznie zaprasza do udziału w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Iwanowice, które odbędą się dnia 30.04.2016 r.  o godz. 9.00.

WIĘCEJ

Zajęcia z instruktorem na ściance wspinaczkowej

23.02.2016r.

Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Skale zaprasza na nowe kursy i zajęcia rozpoczynające się w II semestrze.

We wtorki ruszają zajęcia z instruktorem na  ściance wspinaczkowej zapraszamy na hali sportowej w godz. 17:30 – 19:00. W piątki od godziny 17 w Domu Kultury – Zajęcia Pilates dla seniorów.

Plakat promujący

WIĘCEJ

Andegamenska szkoła rycerska w Skale

 

Prezentowane w ciekawej formie wydarzenia sprzed wielu stuleci pozwali na ich lepsze zrozumienie i odkrycie, że średniowiecze wcale nie było takie mroczne i ciemne jak może nam współczesnym się wydawać już jurto.

WIĘCEJ

Rodzinny Rajd Nordic Walking

24.09.2015r.

W niedzielę 20 września br. oficjalnie otwarto trasy nordic walking na terenie pięknego kompleksu leśnego Polanowice–Goszcza w części Gminy Słomniki. Jesień to idealna pora na leśne wędrówki, a nowo otwarte trasy to idealna propozycja nie tylko dla miłośników chodzenia z kijkami.

WIĘCEJ

XIX Puchar Polski Wushu na hali w Słomnikach

23.09.2015r.

Zawody odbyły się 20 września w niedzielę. Są to zawody rankingowe Polskiego Związku Wushu kwalifikujące zawodników do reprezentacji Polski i uprawniające do udziału w Mistrzostwach Świata w Indonezji jesienią tego roku.

WIĘCEJ

Instytucje

instytucje_arimr instytucje_malsiec instytucje_minrol logo_gw logo_unia logo_fapa_ok

Newsletter

Bądź na bieżąco:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress