jurajska kraina telefon +48 12 380 10 61
mapa strony MAPA STRONY

Instytucje

instytucje_arimr instytucje_malsiec instytucje_minrol logo_gw logo_unia logo_fapa_ok

Newsletter

Bądź na bieżąco:
Liczba odwiedzin:

Darmowy licznik odwiedzin

JURAJSKIE EURO 2016

10.06.2016r.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Jurajska Kraina” oraz Samorządy: Iwanowic, Jerzmanowic-Przeginii, Skały, Słomnik oraz Sułoszowej zorganizowały Turniej Piłki Nożnej  uczniów Szkół Podstawowych (roczniki 2005 i młodszych) pn.: „JURAJSKIE EURO 2016”.

 

W rozgrywkach wystąpi 20 zespołów (łącznie 200 zawodników i zawodniczek) z Gmin: Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Skała, Słomniki oraz Sułoszowa. Organizatorzy przygotowali dla uczestników koszulki, odpowiadające strojom reprezentacji, które wystąpią na EURO 2016 a które, w drodze losowania, zostały przypisane drużynom. Turniej zostanie rozegrany na obiektach w Iwanowicach, Jerzmanowicach, Skale, Słomnikach i Sułoszowej w dniach: 09.06-17.06.2016 r.

Runda 1 – rozgrywki grupowe

W I rundzie organizatorami  bezpośrednimi będą Gminy Iwanowice, Jerzmanowice – Przeginia, Skała, Słomniki, Sułoszowa, w terminie 09-10.06.2016 r.
W każdej Gminie zlokalizowane są rozgrywki jednej grupy składającej się z 4 drużyn, które będą rozgrywać mecze systemem „ każdy z każdym”. Do 2 rundy awans uzyskają  2  najlepsze zespoły z każdej grupy.

 

Runda 2 – ćwierćfinały

W 2 rundzie organizatorami  bezpośrednimi będą Gminy Iwanowice i Słomniki w dniu  14.06.2016 r.

W każdej Gminie zlokalizowane są rozgrywki jednej grupy składającej się z 5 drużyn, które będą rozgrywać mecze systemem „ każdy z każdym”.

W rozgrywkach organizowanych przez Gminę Iwanowice wystąpią drużyny z rozgrywek grupowych: 1 z Iwanowic, 2 ze Skały, 1 z Sułoszowej, 1 z Jerzmanowic-Przegini, 2 ze Słomnik.

W rozgrywkach organizowanych przez Gminę Słomniki wystąpią drużyny z rozgrywek grupowych: 1 ze Skały, 2 z Iwanowic, 2 z Sułoszowej, 2 z Jerzmanowic-Przegini, 1 ze Słomnik.

Runda 3 – półfinały, mecz o III miejsce i finał

W 3 rundzie organizatorem  bezpośrednim będzie Gmina Skała, w dniu  17.06.2016 r. Drużyny zagrają systemem:

  1. z grupy ćwierćfinałowej z Iwanowic z 2. z grupy ćwierćfinałowej ze Słomnik;
  2. z grupy ćwierćfinałowej z Iwanowic z 1. z grupy ćwierćfinałowej ze Słomnik;

Drużyny pokonane w półfinale rozegrają mecz o III miejsce.

Do finału awansują zwycięzcy poszczególnych meczów.

Dla pierwszych 4 drużyn organizatorzy przygotowali puchary za zdobyte miejsce w Turnieju, medale, dyplomy a dla pozostałych 16 pamiątkowe dyplomy za udział.

Comments are closed.

Instytucje

instytucje_arimr instytucje_malsiec instytucje_minrol logo_gw logo_unia logo_fapa_ok

Newsletter

Bądź na bieżąco:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress