ul. Szkolna 4,
32-043 Skała

+48 12 380 10 61
biuro@jurajskakraina.pl

Relacja - Targi Kielce 2018

.

relacja targikielce2018Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina pod szyldem Małopolskiej Sieci LGD wraz z pozostałymi pięcioma stowarzyszeniami LGD Brama Beskidu, LGD Nad Białą Przemszą, LGD Na Śliwkowym Szlaku, LGD Powiatu Wielickiego i Pogórzańskim Stowarzyszeniem Rozwoju promowała to, co najlepsze w Małopolsce podczas X Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Aktywnej Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE które odbyły się od 20 do 22 kwietnia 2018 roku.

Targi to jedyna w swoim rodzaju impreza, która wyspecjalizowana jest pod kątem promocji turystyki wiejskiej i aktywnej. Ponadto wystawa doskonale łączy potrzeby współczesnego klienta turystycznego z potrzebami biznesowymi przedsiębiorców tej branży.

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że Nasze stoisko na X Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Sukces, jaki odnieśliśmy, nie byłby możliwy gdyby nie zaangażowanie lokalnych producentów w przygotowanie atrakcyjnej i różnorodnej oferty Naszego stoiska.

Promowaliśmy atrakcje przyrodnicze, historyczne i kulturalne obszaru pięciu gmin członkowskich. Dodatkowo otrzymaliśmy produkty lokalne, dzięki którym mogliśmy promować to, co najsmaczniejsze na obszarze Jurajskiej Krainy. Szczególne podziękowania należą się Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Skale, p. Markowi Piekara „KRAK-MARFISH” oraz p. Magdalenie Węgiel „Pstrąg Ojcowski”, dzięki którym wspólnie mogliśmy budować wizerunek Jurajskiej Krainy. Goście targowi chętnie smakowali przetwory mleczarskie, przetwory rybne, ojcowskiego pstrąga wędzonego niejednokrotnie podkreślając delikatność i smak.

Fotogaleria z wydarzenia: